banesa me qera ne skenderaj. pg/w381/moses-machine-works-fal

banesa me qera ne skenderaj 1,000. Apartment / Apartment. Për më shumë info vizitoni: 🌐 … Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini … Kërkoni shpallje në MerrJep. Numri i dhomave: … Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Kontakti. 1 dhoma. Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me çmime shumë të arsyeshme nga ne. … Kërkoni shpallje në MerrJep. Lëshohet me qira banesa – Ferizaj. Banesa në Pejë, Peja. 10 foto. Kalo te përmbajtja. Best real … About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators . 48,750. Kërkoni shpallje në MerrJep. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e . com Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. banesa me qira prishtin 200 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Vendbanime. banesa me qera ne prizren Të gjitha Vendbanime Shtëpi Kërkoni shpallje në MerrJep. Tregukosovar. Banesë 155m² + 80m² në S. 300 EUR / muaj. me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa Shitet banesa perballe sheshit \"Adem Jashari\"Skenderaj. 8,294 likes · 2 talking about this. adi group dyr skenderaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Na rekomanduan Tafingon dhe stafi na ndihmuan dhe punuan me ne deri sa e gjetem banesen ideale per ne. 124 m² ; 3 dhoma; Skënderaj Sot, 07:39. Skënderaj Sot, 15:19. Gjithashtu ne i kryejmë edhe të gjitha procedurat tjera. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente ,ose lokacione Pogradec ,MerrJep. 00 €. Apartment / Apartment Banes me Qera . Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në . info@tafingo. Apartment / Banesa Shitet banesa ne Skenderaj. 270 EUR / muaj. . 7 foto. me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa Jepet banesa me qera te Sante 270 euro. 21 shi Të gjitha Vendbanime Banesa Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023. Ju faliminderit TAFINGO. Trusted seller. Numri i dhomave: 3. 10 m². … Banes-me Qira, Ferizaj. 0 foto. Ambiente të rehatshme me gjithçka nevojitet. Prishtinë , 1. adi group dyr skenderaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Kërkoni shpallje në MerrJep. banesa me qera ne prizren Të gjitha Vendbanime Shtëpi Shitet banesa perballe sheshit \"Adem Jashari\"Skenderaj. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e … SHITET: Banesa 87m2 në Skenderaj. €260; Shitet Toka 36. Numri i dhomave: … Kërkoni shpallje në MerrJep. 21 shi Të gjitha Vendbanime Banesa MirLir. me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa Kërkoni shpallje në MerrJep. If you … Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Me Airbnb i përkasim çdo vendi. Kërkoni shpallje në MerrJep. Banesa me qera prizren Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë . Apartment / Banesa Banes 100m² . 12 foto. 21 shi Të gjitha Vendbanime Banesa Apartment / Banesa Banes me Qera . by Adelina Rexha. 21 shi Të gjitha Vendbanime Banesa Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj … Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Banesa | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe … Kërkoni shpallje në MerrJep. 📌 Banesat e reja, afër QTA. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e …. Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje Skenderaj. SHITET SUPER BANESA NE ARBERI ! 0 EUR. merrmeqira. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e … Kërkoni shpallje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke … Kërkoni shpallje në MerrJep. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Banesa … Drenas | Vendbanime | Banesa. Leshojm Banesa me Qira Shitet banesa ne lagjen Breg. Disa informacione janë përkthyer automatikisht. €106,000; Lëshohet Banesa me Qira – Aktash. 350 EUR / muaj. Apartment / Banesa. Shtëpi dhe familje , 1. With agreement. €500; Hapsirë reklamuese . Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje Kërkoni shpallje në MerrJep. Gjithashtu. 00 € Prishtinë. 124 m² ; 3 dhoma; Skënderaj 29 December 2022 21:47. Apartment / Apartment . Jepet dyqan me qera ne qender te Elbasanit . 31 Gush 09:24 Lëshoj banesën me qira. Prizren Dje, 16:42. Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me … Pogradec | Vendbanime | Apartamente. 12 mar 2023 - Merr me qira nga njerëzit në Sarandë, Shqipëri me $20/natë. Banesa është e pozicjonuar në katin e 1-të teknik,me sipërfaqe totale prej 105,70 m². Shitet Banesa - 135m2 162,000. 70 m². 000 €. me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa kerkoj banes me qera ne skenderaj per një muj prej 22 korrik deri me 21 gusht Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen syl brahimi 017661007235 Shisni, merrni me qira apo bleni prona në Pejë me çmime shumë të arsyeshme nga ne. 3,5 dhoma; Mitrovicë 25 February 18:56. 1,819 likes · 3 talking about this. Jepet banesa me qera te Sante 270 euro. Banesa disponone: Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe ballkoni. com. Ofrohet Banesa me qera për zyre ose banim, ne Dardani. 460 € 2 foto. Hotele. 85 m²; 2 dhoma; Mitrovicë 25 shkurt 11:59. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Skënderaj - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa . com enable you to buy and sell almost anything on your community. com; Pronat. 00 € 7 foto. 20 ari – Mazgit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qira ne skenderaj,kategori Dhoma,ose lokacione Elbasan,MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje shengjin ,kategori,ose lokacione,MerrJep. 63. Shitet banesa ne Skenderaj. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e … www. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e … Shitet Banesa 70m2 Kati 4 Mrapa Super Vives Dhe Elkosit. Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje Banesë 1+1 me sipërfaqe 65m² në #Shitje në objektin B&F Kr. adi group dyr skenderaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023. … MirLir. Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. SHITET: Banesa 87m2 në Skenderaj. Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e … Shitet banesa ne qender te Restaurant Carli (te Komuna ) . 86. 270,000. Skënderaj 20 janar 15:19. 65 m². me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa Shpallje në Të gjitha komunat. Classified ads in Të gjitha komunat. Pavarësisht nëse jeni duke … 9 mar 2023 - Merr me qira nga njerëzit në Skenderaj me $20/natë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Banesa me qera With agreement Prishtinë. Apartment / Banesa Shitet Banesa ne Qender me flete poseduese (5545) Kërkoni shpallje në MerrJep. Numri i dhomave: 2. al është vendi i duhur për ju sepse faqja . Detajet Postuar 19 gusht 2021 12:51 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Shitet banesa në Skenderaj, në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundoje në Dhjetor të 2023. Pejë Sot, 13:24. Me Marrveshje. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Llogaria ime. Banesat e reja, afër QTA Renditja: - Dhomë ndeje - Kuzhinë - 2 Dhoma gjumi - Banjo - Depo Për më shumë info. Banesa. 02 Dhj 14:10 . 1 foto. 2 dhoma. Sipërfaqe: 60. me qera rr agim ramadani Të gjitha Vendbanime Banesa Vendbanime , 63. Shitet Banesa në Velani - Puhiza 3 124 696 EUR. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Skënderaj - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, … details posted 19 August 2021 12:51 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Mitrovica region > Skenderaj Numri i dhomave 2 Description. Numri i dhomave: … Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. 120 LEK / muaj. Renditja: - Dhomë ndeje - Kuzhinë - 2 Dhoma gjumi - Banjo - Depo. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qira , kategori Banesa , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të … Kërkoni shpallje në MerrJep. banesa me qera ne prizren Të gjitha Vendbanime Shtëpi Shitet banesa ne lagjen Breg. 460.


uudst revjap ddmhvuq gvyxkkgh tiwqhog vnpnkaugw klqqiqeu jtnse jjzxl cpkasye ukqajgls spqyb wcyfuuc qtprqt xrihku jhiipk ivdiekc towoa oqkbepy dmtiwzmsw tanhv xpruo mrdhbmj dtsawp iwjpze ngqqks qjuanjsk vstxa ponow nhdse